WOM  START  ZAAWANSOWANE SZUKANIE  ZALOGUJ SIĘ  SCHOWEK
KATALOG GŁÓWNY

BIBLIOTEKI  PEDAGOGICZNEJ

KOHA

Szukałeś: 100a = Lenart, Witold . Znalezione 3

Autorzy:

 

Oddziały:

 

Seria:

 

Rok:

 

Język dok.:

Rezultaty od 1 do 3 z 3

  Egz.
Dost./Ogl.

Opowieść o człowieku : język polski : klasa 2 : podręcznik do języka polskiego obejmujący kształcenie w zakresie podstawowym w liceum ogólnokształcącym, liceum profilowanym i technikum oraz kształcenie w zakresie rozszerzonym w liceum ogólnokształcącym i liceum profilowanym / Krzysztof Biedrzycki ; przy współpr. Dariusza Pasieki, Barbary Pędrackiej.
Kraków : Znak, 2003

Miejsce: MAG książka
1/1

Opowieść o człowieku : obejmuje kształcenie w zakresie podstawowym w trzyletnim liceum ogólnokształcącym, liceum profilowanym i technikum oraz kształcenie w zakresie rozszerzonym w liceum ogólnokształcącym i liceum profilowanym : program nauczania języka polskiego / Dariusz Pasieka, Barbara Pędracka.
Kraków : Znak, 2002

Miejsce: MAG PIP książka
2/3

Opowieść o człowieku : język polski : klasa 3 : podręcznik do języka polskiego obejmujący kształcenie w zakresie podstawowym w liceum ogólnokształcącym, liceum profilowanym i technikum oraz kształcenie w zakresie rozszerzonym w liceum ogólnokształcącym i liceum profilowanym / Krzysztof Biedrzycki ; przy współpr. Dariusza Pasieki, Barbary Pędrackiej.
Kraków : Znak, 2004

Miejsce: MAG książka
1/1
   

Rezultaty od 1 do 3 z 3

Spróbuj innego zapytania używając